O nas

KFD Sp.z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym.

Firma została założona w 1996 r. i od początku działalność prowadzi jako spółka prawa handlowego.

Główne rodzaje działalności to handel i produkcja. Wbrew panującym trendom strategia firmy KFD nie polega na oferowaniu klientom produktów najtańszych na świecie. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności. Ponad 15-letnie doświadczenie, ścisła współpraca z producentami spełniającymi kryteria najwyższej jakości przy optymalnych kosztach produktu oraz ciągłe prace badawczo-rozwojowe sprawiają, że KFD Sp. z o.o. jest postrzegany jako lider na polskim rynku.

Asortyment towarowy firmy KFD obejmuje:

  • produkty z branży ogrzewania: kominki (wkłady kominkowe), piece wolno stojące na paliwo stałe (tzw. kozy; na drewno i pelet), kotły grzewcze na pelet i drewno, solary (kolektory sło­neczne)
  • produkty z branży SPA&wellness: osprzęt do saun i łaźni parowych, sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, wanny SPA, baseny AFS.

Więcej informacji na www.kfd.eu

Nowo wybudowana siedziba firmy, oddana do użytku w 2009 r., mieści się w Legionowie. W skład nowej siedziby wchodzą: biura, wzorcowy salon ekspo­zycyjny, laboratorium badawczo-rozwo­jowe, zaplecze szkoleniowe oraz magazyn wysokiego składowania.

  • wkłady kominkowe
  • wkład kominkowy KFD ECO 70